Якщо необхідно, щоб підлогове покриття було зносостійким і міцним, мало високу опірність до впливу вологи і хімічних реагентів миючих засобів, мало високу декоративну цінність і доступну вартість, то вибір однозначний — це керамічна плитка для підлог

10.02.16
Керамічна плитка для підлоги
Керамічна плитка для підлоги
Якщо необхідно, щоб підлогове покриття було зносостійким і міцним, мало високу опірність до впливу вологи і хімічних реагентів миючих засобів, мало високу декоративну цінність і доступну вартість, то вибір однозначний ― це керамічна плитка для підлоги

Говорити про те, який вибрати колір або форму ― зайве. У кожного свої переваги по стилю інтер’єру, тому це питання краще залишити для дизайнерів. Тим більше, що з вибором проблем не існує ― такі гранди, як інтернет магазин у Києві можуть запропонувати близько 300 найменувань керамічної плитки для підлоги.

Краще розповісти про те, на що варто звернути увагу при виборі. < br / > Адже далеко не всяку плитку можна класти на підлогу в будь-якому приміщенні, не рахуючи того, що вона може бути ще і настінної, у неї є своя вузька «спеціалізація» .

Загальна інформація
На кожній упаковці досить відомостей про призначення та особливості продукції, але вона найчастіше зображена у вигляді піктограм.  Зображення руки або сліду від взуття позначають тип поверхні ― стіна або підлога.

Крокує нога ― покриття стійке до ковзання.
Колба ― стійкість до хімічних реагентам.Полотно циркулярної піли- опірність до стирання.
Скальпель (ніж) ― тверда поверхня.
Здвоєне зображення сонця і сніжинки ― стійкість до перепадів температур.Колічество косих штрихів на жезле- стійкість до стирання в класах за шкалою PEI.

Останній показник один з основних. Саме він відповідає тим чи іншим умовам експлуатації і призначенням приміщення.

Всього п’ять класів: перший (I) ― мінімальні навантаження, наприклад, приміщення де ходять босоніж (басейн);
другий (II) ― невелике навантаження, характерна для м’якого домашнього взуття (наприклад, кухня або туалет);
третій (III) ― помірна інтенсивність руху (передпокої, коридори або веранди)
четвертий (IV) ― інтенсивний рух (холи, сходи);
п’ятий ― підвищені навантаження (громадські установи, промислові підприємства).

технології
Найпоширеніша технологія ― це одновипалювальна (монокоттура) плитка з червоної (монморілонітовой) глини. Використовується і біла (коаліновая) глина, але вона зустрічається в Європі набагато рідше, до того ж дороже.Двуобжіговая плитка має меншу міцність, вона в основному застосовується як настінна. Хоча є і підлогові варіанти (наприклад, терралья), але в них використовують більш щільну білу глину.
Сухе пресування попередньо висушеного і подрібненого сировини, висока температура випалу (в районі 1200 ° C) дозволяють отримати матеріал з високою міцністю і низьким водопоглинанням.