Якщо ви плануєте ремонт, то безумовно замислювались про вибір матеріалу для підлоги та стін. Сьогодні, ми визначимо, які переваги та недоліки має найпопулярніший матеріал при ремонті – керамічна плитка. До речі, придбати якісну плитку можна на сайті.

Першою перевагою можна вважати те, що керамічна плитка не викликає алергічних реакцій та підходить усім членам родини. Також, вона абсолютно безпечна та не містить токсичних речовин, оскільки в її складі лише пісок та кілька видів глини.

Другою перевагою слід відзначити її міцність. Багато фахівців вважають таку плитку міцнішою навіть за бетон. А все тому, що виробляють її за допомогою методу гарячого пресування та випалу. Такий спосіб виготовлення дозволяє плитці витримувати величезні навантаження.

Третім плюсом вважають довго тривалість «життя» керамічної плитки. Саме завдяки її міцності, покриття здатне прослужити кілька десятиліть.

А ось основною перевагою керамічної плитки слід вважати її протипожежні здатності. Вона не плавитиметься при настанні високих температур та не деформуватиметься. А сам догляд за плиткою не принесе вам великого клопоту. Вона достатньо легко миється, а потемнілі шви між полотнами можна реанімувати за допомогою спеціальних засобів.

Однак, нажаль, не лише позитивні моменти є у керамічної плитки. Ми підібрали кілька негативних прикладів, використання плитки.

Перше – плитка майже завжди холодна. Саме через високу теплопровідність вона віддає тепло та залишається холодною. Однак, при використанні системи «тепла підлога», плитка завжди буде теплою.

Вона крихка при транспортуванні. Якщо після укладки керамічне покриття слугуватиме вам не одне десятиліття, то іноді плитка може пошкодитись ще під час транспортування. Також, такого роду покриття дуже добре проводить сторонні шуми. Тому, під час викладки слід подбати про товстий ізоляційний шар.

Плитка – небезпечна. Якщо до складу самого матеріалу претензій жодних, то ось до самої плитки є. Через слизьку поверніть члени родини можуть травмуватись. А маленькі діти навряд чи зможуть ходити по такій підлозі. Однак, виробники передбачили такий недолік та намагаються його виправити за допомогою спеціальних засобів, що наносяться на покриття.